3D Studio Max Eğitimlerimiz Başlıyor

 

3D Studio programının Windows sürümü olan 3D Studio Max'ın piyasaya çıkmasıyla birlikte sizleri, 1998 senesinde, bu yazılımın Türkiye'de yayımlanmış ilk ve özgün Türkçe kitaplarıyla buluşturmuş; yazdığım kitaplar, konulara detaycı yaklaşımı, her yaştan kullanıcının kolaylıkla anlayabileceği akıcı anlatım dili ve keyifli hikayeleri ile sektörün beğenilen ve aranan 3D Studio Max kitapları olmuştu.

 

Kitaplarımı okumuş olanlar bilir, sizlere sadece belli kalıpların öğretildiği, farklı bir sorunla karşılaştığınızda çözüm üretemeyeceğiniz sıradan bilgiler vermemiştim.

 

Şubat ayından itibaren Balmumcu'daki yerimizde, aynı kalitede 3D Studio Max eğitimleriyle yeniden buluşacağız. Sektörün merkezinde, samimi bir ortamda hareketli 3D grafiğin tekniklerini mekanında öğrenme şansını yakalayacaksınız.

 

 

3D Studio Max Eğitim İçeriği

6 kişilik sınıflarımızda ilk etapta, 3D Studio Max programıyla tanışıklığı olmayan kullanıcılara sağlam bir temel kazandırmayı hedefleyen “Genel Modelleme-Görselleştirme ve Temel Animasyon Eğitimi” verilecek.

 

Ders Saatleri

Çalışanların hafta sonu serbest olacakları düşüncesiyle

derslerimiz ilk etapta hafta sonu olarak düşünüldü.

32 saat anlatım, 8 saat de eğitmen eşliğinde, yapılanların tekrarı için serbest çalışma şeklinde toplam 40 saattir. Sizinle görüşerek karar vereceğimiz öğrenme performansınıza göre, Cumartesi ve Pazar

günde 2 saat + 1 saat serbest çalışma ile iki ayda, ya da günde 4 saat + 2 saat serbest çalışma zamanıyla bir ayda eğitimlerimiz tamamlanacaktır.

 

E-posta yoluyla ileteceğiniz taleplerinize göre, yeterli  talep olduğu taktirde hafta içi  günlerde ve/veya "Fotogerçekçi Render", "Animasyon" gibi özel

konularda da sınıflar açılabilecektir.

 

Katılımcılardan Beklediklerimiz

Derslerimize gelirken sizlerin, 3DS Max programını kullanmakta olduğunuz bilgisayarınızı getirmenizi istiyorum. Bilgisayar getirme olanağı olmayanlar için bilgisayar tedarik edilecektir, ancak kendi sistemiyle çalışmayı verimli öğrenebilmek için gerekli görüyorum.

 

Ücretler

Eğitim başarısını düşürmeden ücreti ekonomik sınırlar içinde tutmak 6 kişilik grupları tercih ettik. Size uygun olan ders sıklığı, ders saatleri ve günleri ilgili görüşmek, eğitim ücretini öğrenmek, programı hangi alanda kullanmak istediğiniz gibi ayrıntıları paylaşmak ve sizi tanımam için  aşağıdaki e-posta adreslerimden ya da ana sayfadaki iletişim formlarından bana ulaşın.

 

 

byteman3d@gmail.com

nezih@nezihkanbur.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Balmumcu'daki merkezimiz

© Nezih Kanbur